Par mums

Par mums


Apbedīšanas birojs Rantans ir viens no vecākajiem Latvijā, kurš piedāvā apbedīšanas pakalpojumus jau 30 gadus.

Savas darbības laikā biroja speciālisti ir uzkrājuši unikālu pieredzi apbedīšanas jomā, kā arī izstrādājuši vairāk kā 150 apbedīšanas piederumu paraugus, no kuriem daudzi ir patentēti LR Patentu birojā.Katram no mums dzīvē gadās brīdis, kad zaudējam tuvinieku – sev tuvu, mīļu cilvēku. Bez šaubām, tas notiek negaidīti un šādam smagam brīdim nav sagatavojies neviens.

Lai savus mīļos izvadītu ar godu un cieņu, ar Jums kopā esam mēs – Apbedīšanas biroja “Rantans” darbinieki.

Šajā jomā kvalificēti strādājam jau no 1987. gada.

Sniedzam pakalpojumus gan Rīgā, Gan citās Latvijas vietās, kā arī organizējam mirušā nogādāšanu uz citām valstīm. Veicam arī apbedīšanu, ja mirušo ieved noi ārzemēm.Mūsu fimā strādā vairāki kvalificēti psihologi, to vidū Konstanīns Žiharevs, kurš ir sarakstījis grāmatas, kuras izlasot palīdzēs Jums pārvarēt dzīves grūtos brīžus.

Vislabāk mūsu personālu raksturo māka uzklausīt un sadzirdēt ikvienu cilveku, kas griezies pie mums. Mūsu darbinieki sniedz vispusīgas konsultācijas un profesionālu palīdzību ikvienam klientam. Katru gadījumu skatām individuāli.

Apbedīšanas birojs “Rantans” sniedz visus ar bērēm saistītos pakalpojumus: dokumentu formēšanu, mirušā transportēšanu uz morgu un kapiem. Organizējam atvadu ceremoniju gan laicīgo izvadīšanu, gan ar mācītāju, muzikālo pavadījumu, transporta pavadītājiem, kremācijas organizēšanu, bēru mielastu zāli. Kā arī piedāvājam visus bērēm nepieciešamos piederumus: zārkus (gan drapētus, gan priedes koka, gan cēlkoka), krustus, plāksnītes ar mirušā datiem, zārku pārklājus, tautiskās segas, apģērbu mirušajiem, vainagus, štrausus, sēru lentas.

Iespējams profesionālu aģentu izsaukt uz mājām.

Ņemot vērā esošo ekonomisko situāciju valstī, esam izstrādājuši pakalpojumu kompleksu maznodrošinātām personām.

Tāpat informējam klientus par iespējām izmantot valsts piešķirtos apbedīšnas pabalstus gan mirušajam, gan palikušajam laulātajam, gan pabalstu no sociālās palīdzības dienesta.

Mēs būsim ar Jums Jūsu grūtajā brīdi.


Piezvaniet mūsu speciālistiem un
Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos
672 722 89 vai mob. 292 624 10 (diennakts).

Scroll Up