Kremēšana - bēru vainagi - Bēres - Apbedīšanas pakalpojumi - Rīgas kremācijas centrs

Bēres. Rīgas Kremācijas centrs
Apbedīšanas pakalpojumi. Bēru vainagi. Bēru ceremonijas
Pāriet uz saturu

Kremēšana - bēru vainagi

Services

BRĪDĪ, KAD MŪŽĪBĀ AIZGĀJIS TUVS CILVĒKS, AR GODPRĀTĪGU ATTIEKSMI JUMS PALĪDZĒS MŪSU PIEREDZĒJUŠIE DARBINIEKI.
Sameklēsim risinājumu katram individuāli...Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.Rīgas kremācijas centrs

Kremēšana. rīgas kremācijas centrs. Urnas

Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iegūst kremācijas pakalpojumi. Daudzi dod priekšroku sekošanai Bībeles principam – cilvēks ir nācis no zemes un viņam atkal jātop par zemi... Šajā gadījumā gan no dažu reliģiju, gan parapsiholoģijas viedokļa absolūti nav svarīgi, kādā veidā nelaiķa miesas tiek atgrieztas zemei – kā pelni vai savā nemainīgajā veidā. Piezvaniet mūsu speciālistiem un Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju visos apbedīšanas jautājumos.

Cik maksā kremēšana -     Kremācijas pakalpojumi - cenas          Urnas

Apbedīšanas birojs Rantans

Bēres. apbedīšanas pakalpojumi riga.   

Diennakts apbedīšanas apbedīšanas pakalpojumu birojs "Rantans" sniedz visus nepieciešamas apbedīšanas pakalpojumus, saistītas ar dokumentu noformēšanu, miruša transportēšanu, kā arī bēru ceremonijas organizēšanu, kremēšanu (kremācija).

Diennaksts apbedīšanas pakalpojumi, pilns serviss - VAIRĀK

Bēres

Apbedīšanas piedērumi

Mūsu pieredzējušie apbedīšanas pakalpojumu specialisti palīdzēs Jums rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegs padomus, organizējot bēres.

Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju un mūsu atbalstu visos apbedīšanas jautājumos

Sameklēsim risinājumu katram individuāli. Mūsu mērķis: bēru organizēšana un atbalsta sniegšana piederīgiem grūtajā brīdī. – nepieciešamības gadījumā izbraucam uz mājām jebkurā diennakts laikā. -  Mežģīņu, zīda un vilnas pārklāji, vainagi, ziedi, lentas ar uzrakstu. -  Sēru karodziņi, roku apsējās, sveces un krusti visām konfesijām.
Lentas. Uzraksts

bēru vainagi. Sēru floristika. Lentas ar uzrakstu

Sēru floristikas pakalpojumi:
štrausi
sēru vainagi
lentas ar uzrakstu
kapakmeņa noformējums ar ziediem
kapličas noformējums ar ziediem
baznīcas noformējums ar ziediem
banketu zāles noformējums ar ziediem
kapa vietas noformējums     VAIRAK


Services

Mūsu komandas mērķi
Atklātums
Mēs ticam atklātai un godīgai komunikācijai. Mēs palīdzam tur, kur tas nepieciešams, dalāmies ar savu pieredzi, iespējām un zināšanām.
Elastīgums
Mēs ieklausāmies klientu viedoklī, reaģējam uz komentāriem un ātri rīkojamies. Mēs esam pārliecināti, ka nelielā un efektīvā komandā visi procesi notiek ātrāk. Mēs mīlam pārmaiņas.
Darbības
Mēs piedāvājam risinājumus, izrādām iniciatīvu un ievērojam termiņus. Kļūdas mūsu darbā nav pieļaujamas. Mēs lepojamies ar uzvaru savā darbā.
INFO

Steidzīga pasūtījuma izpilde. Sazinieties ar mums - mēs jums palīdzēsim. +371262410 visu diennakti. Mūsu uzņēmuma Rantans reputācija un mūsu kvalificēto speciālistu reputācija ir garantija, ka sēru pasākums notiks cienīgi.
Piezvaniet, mēs jums palīdzēsim!
Rituālo Pakalpojumu Kremācijas centrs Rantans SIA
Bēres. Kremēšana. Bēru organizēšana
Apbedīšanas birojs Rīga Rantans
Atgriezties pie satura